BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ MAZBATA TÖRENİ

15.04.2024


31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Bafra Belediye Başkanı seçilen Hamit Kılıç mazbatasını aldı.

İlçe Seçim Kurulu yöneticilerinden mazbatasını alan Başkan Hamit Kılıç, Bafra Belediyesi hizmet binası önünde düzenlenen törende yoğun bir katılımla karşılandı.

 

Törende Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından duygu ve düşüncelerini dile getiren Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bizleri bu göreve tekrar layık gören Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan,Sayın Devlet Bahçeli ve 5 yılı aşkın bir süredir “Bafra için değer” diyerek canla başla çalıştığımız bu kutlu yolculuğumuzda bize inanan, desteğini her daim hissettirip teveccühlerini eksik etmeyen kıymetli hemşehrilerime canı gönülden teşekkür ediyorum.

 

Bundan sonra da yine aynı azim, aynı aşk ve aynı kararlılık ile Bafra'mız için nerede kalmıştık değil, kaldığımız yerden devam diyerek çalışmaya, üretmeye ve verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmeyi sürdüreceğiz

 

Geride bıraktığımız dönemde olduğu gibi yine Ortak Akıl merkezli hizmet anlayışımızla Bafra’mıza olan görevimizi yerine getireceğiz. Kapımız yine herkes açık olacak. Bafra’mızın ihtiyacı olan her türlü yatırım ve hizmeti yine birlikte hayata geçireceğiz. Altyapı gibi temel sorunlarından büyük ölçüde kurtulan Bafra’mız için yine gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Seçim sürecinde ifade ettiğimiz gibi yine aynı aşkla ve kenetlenmeyle kadim şehrimize hizmet edeceğiz. Seçilen meclis üyesi arkadaşlarımı da kutluyor ve başarılar diliyorum. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Yeni dönemde Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun ”ifadelerini kullandı.

 

Mazbata törenine AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkanı Emin Usta, BBP İlçe Başkanı Aslan Koparan ve Cumhur İttifakı unsurları, Meclis üyeleri, mahalle muhtarları, Eski Belediye Başkanları Sefer Peker ve Yaşar Baharalıoğlu, Basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı

Okunma Sayısı : 286

Dosyalar