YENİ DOĞAN BEBEKLERİN İLK HEDİYESİ BAFRA BELEDİYESİ’NDEN

18.03.2024


Bafra Belediyesi, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında ilçede hayata geçirdiği “Hoş Geldin Bebek” projesi ile ailelere destek olmaya devam ediyor.

Yeni doğan bebeklerin ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlamak ve bebeğini kucağına alan ailelerin mutluluklarına ortak olmak amacıyla sürdürülen projede Bafra Belediyesi ekipleri; Bafra Devlet Hastanesi ve Özel Medibafra Hastanesi’nde yeni doğan bebekleri ve ailelerini ziyaret ederek “Hoş Geldin Bebek” setini hediye ediyor.

 

Dünyaya merhaba diyen bebeklere Bafra Belediyesi’nin ilk hediyesi olan özel setin içerisinde; üst ve iç zıbın, patikli pantolon, badi, bebek önlüğü, eldiven, çorap ve bere yer alıyor.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, sosyal belediyecilik anlayışı ile başlatılan proje hakkında “Yeni doğan yavrularımızın ilk hediyesi Bafra Belediyesi’nden. İlçemizde sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında hayata geçirdiğimiz insan odaklı projeler ile hemşehrilerimizin her anında hep yanında olmaya devam ediyoruz. Yeni doğan bebeklerimiz için başlattığımız bu çalışma hem ailelerimizin hem de bizlerin yüzünü güldürüyor. Ailelerimizi tebrik ediyor; yeni doğan bebeklerimize sağlıklı, uzun ömürler diliyorum” dedi.

Okunma Sayısı : 574

Dosyalar