BAŞKAN KILIÇ ORTAK AKIL BULUŞMALARINDA ECZACILARLA BİR ARAYA GELDİ

10.11.2022


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, istişare kültürüne dayalı Ortak Akıl Buluşmalarına devam ediyor.

Daha önce pek çok meslek grubu, sivil toplum örgütü ile bir araya gelerek gerçekleştirilen Ortak Akıl Buluşmalarında bu kez de ilçede hizmet veren eczacılarla bir araya gelindi.

 

Bafra Öğretmenevinde gerçekleştirilen Ortak Akıl Toplantısına, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tokgöz ve Şaban Hüryaşar'ın yanında belediye ilgili birim müdürleri ve eczacılar katıldı.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç toplantıda, gerçekleştirilen çalışmalar ve projelerle ilgili bilgilendirmelerde bulundu, eczacıların düşüncelerini, talep ve tavsiyelerini dinledi.

 

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Çoğulcu hizmet anlayışımızın bir gereği olarak daha önce görev yapmış belediye başkanlarımızla başlattığımız ortak akıl buluşmalarımızda ‘Bafra’mız için neler yapabiliriz’ sorusuna cevap aramaya devam ediyoruz Bu akşam Ortak akıl Buluşmalarımızı eczacılarımızla sürdürdük. Kendileri sağ olsunlar davetimize icabet ettiler. Oldukça yararlı bir toplantı olduğunu düşünüyorum. Bafra'mıza yapacağımız her dokunuşa ortak akıl yön veriyor. Ortak akıl ile Bafra'mıza daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaya devam edeceğiz. Toplantımıza katılarak düşüncelerini ve tavsiyelerini bizlerle paylaşma nezaketini gösteren saygıdeğer eczacılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bafra’daki eczacılarla yapılan istişare toplantısı karşılıklı görüş alış verişi şeklinde devam etti.





Okunma Sayısı : 585

Resimler

Dosyalar