BAFRA BELEDİYESİ GSK ATICILARI 12’DEN VURUYOR

29.08.2022


Bafra Belediyesi Gençlik Spor Kulübü (GSK) bünyesinde yer alan Atıcılık sporcuları yapılan her organizasyonda başarılarına bir yenisini ekliyor.

GSK Atıcıları 22-29 Ağustos Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun faaliyet programında yer alan Havalı Silahlar Bülent Bıçakcı Zafer Kupasında da elde ettikleri derecelerle adlarından yine söz ettirdiler.

 

Yıldız A bayanlar Havalı Tabanca branşında Ezginur Türkmen Sıralama atışları sonucunda 363 puan atarak Türkiye ikincisi oldu. Ezginur Türkmen topladığı puan ile THOM ( Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi ) baraj puanını geçerek büyük bir başarıya imza attı.

 

Genç erkekler Havalı Tabanca branşında Alper Kirpi 549 puan atarak THOM baraj puanını geçti. Alper Kirpi Adem,Eren Katipoğlu ve Kadir Alver den oluşan Genç Erkekler Havalı Tabanca Takım sıralamasında 11 takım arasından 4. Oldular.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak gerçekleştirdiği açıklamada “Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun faaliyet programında yer alan Havalı Silahlar Bülent Bıçakcı Zafer Kupasında derece alarak bizleri yine gururlandıran sporcularımızı tebrik ediyor Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kuruluna ve Atıcılık Milli Takım antrenörü Murat Gürsel hocamıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Okunma Sayısı : 605

Resimler

BAFRA BELEDİYESİ GSK ATICILARI 12’DEN VURUYOR
BAFRA BELEDİYESİ GSK ATICILARI 12’DEN VURUYOR
BAFRA BELEDİYESİ GSK ATICILARI 12’DEN VURUYOR

Dosyalar