BAŞKAN KILIÇ ÖĞRENCİLERE DESTEĞİNİ AKSATMIYOR

06.06.2022


Bafra Belediyesi Liselere Geçiş Sınavı (LGS)’ye giren öğrencilerin yanında olmaya bu yıl da devam etti.

Başkan Kılıç’ın talimatı ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri sınav yapılan okulların önünde kurulan çadırlarda, LGS’ye giren öğrencilere ve onları heyecan içinde bekleyen velilere meyve suyu, kek ve su ikramında bulundu.

 

Sınava giren öğrenciler ve veliler, Bafra Belediyesi’nin yaptığı bu duyarlı hizmetten çok memnun olduklarını belirterek, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Sınava giren öğrenci kardeşlerim ve değerli aileleri, büyük bir heyecanla çok erken saatlerde sınav yerlerine geliyor. Öğrenciler sınava girdiğinde, aileleri saatlerce okul önlerinde bekliyor. Bafra Belediyesi olarak hem sınav öncesi öğrencilerimize, hem de orada uzun zaman bekleyen velilerimize küçük bir ikram yapmak, kendilerinin yanlarında olduğumuzu göstermek istedik. Öğrencilerimizin hayallerindeki okula yerleşmelerini ve yaşamın her aşamasında hayallerinden vazgeçmemelerini diliyorum" dedi.

 

Bafra Belediyesi öğrencilere desteğini 10 Haziran Cuma günü, motivasyon amaçlı Resul Aydemir konseri ile ayrıca 18 Haziran Cumartesi TYT, 19 Haziran Pazar günü AYT sınavlarında da sürdürecek.

 

İlçedeki tüm lise son sınıf öğrencilerinin katıldığı Başkent Kültür Gezileri ise devam ediyor.

Okunma Sayısı : 643

Resimler

Dosyalar