Küçük Pazar Yeri Projesi

09.08.2021


Mevcut durumda eksikleri bulunan Küçük Pazar Yeri için yeni ve modern bir proje ihtiyaç haline gelmiştir. Yapılacak modern ve hijyenik pazaryeri projemiz ile bölgenin alışveriş kalitesini standartların üzerine çıkarmayı planlıyoruz.

Pazar Yeri Projemizde 62 köy tezgahı, 142 meyve sebze tezgahı, 13 dükkan bulunmaktadır. 3236 m² alanda inşa edilecek Kapalı Pazar Yeri, 105 m² şadırvana, 2700 m² otoparka sahip olup; cami ve pazaryerini bütünleştiren bir kentsel tasarımdır. Projede bulunan şadırvan; abdesthane, tuvaletler ile zabıta odalarını içermekte olup pazaryeri ve camiye ortak hizmet etmektedir.

 

Hasan Aslan Caddesi ve Lise Caddesi’ndeki giriş çıkışlar; mevcut düzendeki trafik sıkışıklığına çözüm üretecek şekilde düzenlenmiş ve otoparkla desteklenmiştir. 

 

Haftanın her günü hizmet vererek, halkımızın ve bölge esnafımızın iklim koşullarından etkilenmeyeceği ve daha sağlıklı bir ortamda alışveriş yapacağı kapalı pazar yerimiz; otoparkı, peyzaj alanları ve mimari yapısıyla dikkat çekiyor. Modern Küçük Pazar Yerimiz; cami, şadırvan binası, otoparkı ve peyzaj alanları ile birlikte bölgenin değerini artıracak bir projedir.

Okunma Sayısı : 2491

Resimler

KÜÇÜK PAZARYERİ PROJESİ
KÜÇÜK PAZARYERİ PROJESİ

Dosyalar