BAFRA BELEDİYESİNDE MESAİ BİTMİYOR

16.04.2021


Bafra Belediyesi, pandemi şartlarının getirdiği zorunlu kısıtlamalar ve henüz etkisi kaybolmayan kış şartlarına rağmen ilçe genelinde hizmet üretmeye ara vermeden devam ediyor.

Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Başkan Yardımcıları Şaban Hüryaşar ve Ahmet Tokgöz ile birlikte ilçe genelini kapsayan çalışmaları yerinde inceleyerek mahalle muhtarları ve vatandaşlarla görüş alış verişi gerçekleştiriyor.

 

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında; Tabakhane Mahallesi’nde bulunan yaklaşık 100 metrelik Şıhlar 2. Sokakta 300 metrekare, Altınkaya Mahallesi Ticaret Okulu Sokak 2500 metrekare Yol ve Kaldırım Parke Taşı Döşeme çalışmaları devam ediyor.

 

Fen İşleri Müdürlüğü’nün bir diğer ekibi ise Altınay, Harız, Kaygusuz Mahallelerini, Kalaycılı Köprüsü ve Bafra Sebze-Meyve Hali'ne bağlayan 2650 metre alanda yol çalışması gerçekleştiriyor.

 

Söz konusu alandaki çalışmaları da yerinde inceleyen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, çalışmaların biran önce bitirilmesi için gayret gösterdiklerini ifade etti.

 

Öte yandan Bafra Belediyesi, ilçeye kazandırmaya hazırlandığı Beton Santralinin kurulum çalışmalarında sona yaklaştı.

 

Beton Santrali'nin yükleme rampası, silo ve bunkerlerin temelleri belediye ekipleri tarafından tamamlandı.

 

Santral, mekanik ve elektronik aksamının da firma tarafından tamamlanmasının ardından kısa sürede hizmete girecek.

Okunma Sayısı : 1130

Dosyalar