ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTULDU

03.03.2020


Vatanımızın bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını feda eden tüm kahraman Şehitlerimiz için Bafra’da Mevlid-i Şerif okutuldu.

Bafra Belediyesi ve Bafra Müftülüğü işbirliğince 15 Temmuz Şehitler Camii’nde vatanımızın bekası uğruna şehit olan bütün şühedamız için programına çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç yaptığı açıklamada; “5 Temmuz Şehitler Camii'inde eda ettiğimiz akşam namazı sonrası İdlib'de şehadete erişen kahramanlarımız ve tüm şehitlerimiz için İlçe Müftülüğümüzle birlikte düzenlediğimiz programımızda Fetih Suresi ve Mevlid-i Şerif okundu. Hemşerilerimizle dualara amîn dedik. Rabbim kabul buyursun.Allah (c.c.) ordumuzu muzaffer eylesin.

 

Akşam namazına müteakip 15 Temmuz Şehitler Camii'nde düzenlenen programa Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan, Bafra Müftüsü Necmettin Kayar, Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim Semiz, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, Daire amirleri ve çok sayıda vatandaş iştirak etti.

Okunma Sayısı : 1150

Dosyalar