DART TÜRKİYE FİNALLERİNDE KATILACAK BAFRA İHL ÖĞRENCİLERİ ZİYARETİ

21.02.2020


15-16 Şubat tarihlerinde Rize'de gerçekleşen Gençler Dart Grup Müsabakalarında 2. Olarak Türkiye Finallerine katılma hakkı kazanan Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete başaralı öğrencilerin yanında İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Recai Oruç, Okul Aile Birliği Başkanı Murat Topal, Spordan sorumlu müdür yardımcısı Emine Aydoğdu ve Beden Eğitimi Öğretmeni Kağan Aydoğdu katıldı.

 

Bafra İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Recai Oruç ve Beden Eğitimi Öğretmeni ziyaret ile ilgili gerçekleştirdiği açıklamada, “Öğrencilerimizin elde ettikleri başarı okulumuzun olduğu kadar tüm ilçenin gururlanmasına neden oldu. Böylesi müsabakalara katılım noktasında tüm okullarımızı olduğu gibi bizleri de destekleyen ve sürekli yanımızda olan Belediye Başkanımız Sayın Hamit Kılıç’a teşekkür ediyoruz” Dediler.

 

Son zamanlarda gençlerimizin elde ettiği başarılardan gururlandıklarını ifade eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 15-16 Şubat tarihlerinde Rize'de gerçekleşen Gençler Dart Grup Müsabakalarında 2. Olarak Türkiye Finallerine katılma hakkı kazanan Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimizin başarısı da ilçe olarak hepimizin mutluluğuna vesile oldu. Gençlerimizi, antrenörlerini ve okul yöneticilerini tebrik ediyor, final müsabakalarında da başarılar diliyorum. Dedi.

 

Türkiye Finalleri 21-22 Mart tarihleri arasında Erzincan’da yapılacak.

Okunma Sayısı : 1579

Resimler

Dosyalar