1930 BAFRASPOR’DAN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR

10.09.2019


Samsun Bölgesi Süper Amatör Ligi ekiplerinden 1930 Bafraspor Kulübü Başkaniteknik heyet ve futbolcuları Bafra Beledi Başkanı Hamit Kılıç'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız, Teknik heyet ve futbolcular katıldı.

 

Kulüp Başkanı Fatih Yıldız ziyaretle ilgili olarak “Bizleri makamında kabul eden Belediye Başkanımız Hamit Kılıç'a nezaketinden dolayı teşekkür ediyoruz.Bu sene çok farklı karekterleri yüksek futbolcuları 1930 Bafraspor Ailesine kazandırdık.İnşallah Bafra Belediye Başkanımız Hamit Kılıç'ın ,Oda başkanlarımızın ve Bafralı değerli iş insanların maddi ile manevi  destekleriyle 1930 Bafraspor'u hak ettiği yere getireceğiz, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.Belediye Başkanımız her fırsatta bizlerin yanında olmaya devam ediyor ve destek veriyor.Kendilerine teşekkür ediyorum” Dedi

 

 

Söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “1930 Bafraspor, tarihe ismini yazdırmış bir spor kulübümüz. Gördüğüm kadar Bafra'nın öz evladı kadar dışarıdan transfer edilen futbolcu kardeşlerimiz çoğu Üniversite öğrencisi ve 1930 Bafraspor'u tercih etmişler. Bu da gösteriyor ki 1930 Bafraspor ismi hafızalara iyi kazınmış. İnşallah bu sene de 1930 Bafraspor'unuzun şehir içindeki ve şehir dışındaki maçlarına gelerek destek olacağız. Bilindiği gibi şu an 1930 Bafraspor Spor Tesislerinin onarımını yapıyoruz Onlara yemek ve otobüs desteğimiz sürüyor. Başka ne yapabiliriz konusunda 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız'la her zaman diyalog içindeyiz. Artık başarının gelmesi gerekiyor, alt yapısıyla güçlü bir 1930 Bafraspor'umuzu el birliği vererek hak ettiği yere getirmeliyiz. İlk olarak Süper Amatör liginden Bölgesel Lig olan Bal Ligine çıkarmak olacağız. Teknik Heyet ve Futbolcularımıza başarılar diliyorum, inşallah bu sene bizleri mahcup etmeyecekler ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretin sonunda 1930 Bafraspor Teknik Heyeti ve Futbolcular Başkan Hamit Kılıç'la toplu fotoğraf çektirirken,Şampiyonluk sözü verdiler.

Okunma Sayısı : 1297

Resimler

1930 BAFRASPOR’DAN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR.
1930 BAFRASPOR’DAN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR.
1930 BAFRASPOR’DAN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR.
1930 BAFRASPOR’DAN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR.

Dosyalar