BAŞKAN ŞAHİN YALNIZ BIRAKMIYOR

22.01.2018

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, ALS hastalığı ile mücadele eden Şenol Keskin ve ailesini yalnız bırakmıyor. Başkan Şahin, Keskin ve ailesini Hastalığı sırasında birçok defa ikamet ettikleri Paşaşeyh Mahallesinde ki evinde ziyaret etti.


Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, son ziyaretini mahalle muhtarı Aytekin Kâğıt ile beraber yaptı. Başkan Şahin zor durumda olan ailenin birçok ihtiyacı ile ilgilendi ve aileye yeni bir yapımını gerçekleştirdi.  Başkan Şahin daha sonra mahalle muhtarı Aytekin Kağıt ve ailesini evlerinde ziyaret etti. Mahalle kahvesine uğrayarak vatandaşlarla sohbette bulundu.

 

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin daha sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bugün sağlıklı olabiliriz. Ama hastalıklar hepimiz içindir. Şenol Keskin kardeşimiz ALS hastalığı ile mücadele veriyor. Birçok defa kardeşimizi ve ailemizi ziyaret ettim. Bu hastalıkta moral değerler çok önemli. Mümkün olduğunca ziyaret etmeye çalışıyorum. Rabbimden kardeşimize ve tüm hastalarımıza şifalar diliyorum. Ziyaretimizde her zaman bizlerle olan değerli muhtarımız Aytekin Kağıt ve ailesini ziyaret ettim. Mahallemizin kahvehanesinde ise hemşerilerimizle istişarelerde, görüş alış verişinde bulunduk. Keskin ailemize, Muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum. Her fırsatta hemşerilerimle beraber oluyoruz. Muhtarlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımız ile bir araya geliyor, istişareler yapıyoruz. Bu anlayışımız 9 yıldır devam ediyor. Bundan sonra da devam edecektir.” dedi.


Okunma Sayısı : 1170

Resimler

BAŞKAN ŞAHİN YALNIZ BIRAKMIYOR
BAŞKAN ŞAHİN YALNIZ BIRAKMIYOR
BAŞKAN ŞAHİN YALNIZ BIRAKMIYOR

Dosyalar