KIZILAY MAZLUMLARIN YANINDA

05.01.2018

Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Örs ve üyelerini misafir eden Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin “Kızılay ailesi, ülkemizde ve yurt dışında mazlumların yardımına koşarak, zor ve kutsal bir görev yapıyor” dedi.


Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs, basın sözcüsü Köksal Öner, Canik Şubesi Gençlik Kolları Başkanı Büşra Öztankal ve yönetim kurulu üyesi İbrahim Örs ile birlikte Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret etti.

 

Türk Kızılay’ının yurtiçinin yanı sıra dünyanın dört bir yanında mazlumlara el uzatan önemli bir yardım kuruluşu olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Şahin; “Sadece Türkiye’de değil, dünyanın herhangi bir yerinde yardıma muhtaç insanlara desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Türk Kızılayı’nın her zaman yanındayız ve destekçisiyiz” ifadesini kullandı.

 

Türk Kızılay’ı Canik Şube Başkanı Hatice Örs ise, “Bafra’ya yapmış olduğunuz güzel işlerden dolayı sizi kutluyoruz. Bizleri misafir ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Samsunda ki yerimizde bekliyoruz” diye konuştu.

 

Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.


Okunma Sayısı : 863

Resimler

KIZILAY MAZLUMLARIN YANINDA
KIZILAY MAZLUMLARIN YANINDA

Dosyalar