BAŞKAN ŞAHİN: 2.İHALEYİ DE YAPACAĞIZ

07.09.2017

Belediye Meclisinde konuşan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin asfalt, beton yol ve kaldırım çalışmalarının devam ettiğini ve edeceğini söyleyerek Beton yollar için 2.ihalenin de yapılacağını söyledi.


Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı konuşmada şu bilgileri verdi: “Sanayi, Fevzi Çakmak Alparslan, Dededağı, Doğankaya, Şeyhulaş, Gazibey mahallelerimizde asfalt ve beton yol çalışmalarımıza başlıyoruz. Bu çalışmalarımız sonrasında 2.ihaleyide gerçekleştirecek ve aralıksız olarak mevsim şartlarına göre 2018 ve 2019 yılları içerisinde de asfalt, beton yol ve kaldırım çalışmalarımızı devam ettireceğiz.  Yol konusunda halkımızın istek ve beklentilerini biliyor ve hak veriyorum. İlçemizde 141 mahallemiz ve 2.600 kilometre yolumuz bulunuyor. Her mahallemizde aynı anda çalışma yapmamız mümkün olmuyor. 2.600.000 metre uzunluğunda ki yol ağımızın hepsini aynı anda yapmak imkânsızdır. Biz tüm imkânlarımız ve kaynaklarımızı kullanarak asfalt, beton yol ve kaldırım çalışmalarına seferber olduk. İdari görevlilerimiz ve personellerimiz fedakârca çalışmaktadır.” Dedi.

 

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin Kızılırmak mahallesinde başlayan çalışmalar hakkında ise şu bilgileri verdi: “Kızılırmak mahallemizde çalışmaları başlattık. Kaldırım yapılması gereken her yerde kaldırımlar yapacağız.  Kaldırım ve yol seviyesinde ki farklılıklar nedeniyle bozuk olan yollarımızda ise asfalt tamamen kazarak kaldırılıyoruz.  Bunların akabinde ise asfalt çalışmalarına geçecek ve mahallemizin ihtiyaçlarını karşılayacağız. Kızılırmak mahallemiz şu anda şantiye alanı gibi oldu. Tüm ekiplerimiz ve iş makinelerimiz ile çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor ve edecek. Ayrıca burada trafiği rahatlatacak çalışmalar planlıyoruz.” Dedi.

 


Okunma Sayısı : 1670

Resimler

BAŞKAN ŞAHİN: 2.İHALEYİ DE YAPACAĞIZ
BAŞKAN ŞAHİN: 2.İHALEYİ DE YAPACAĞIZ
BAŞKAN ŞAHİN: 2.İHALEYİ DE YAPACAĞIZ

Dosyalar