BAŞKAN ŞAHİN DUR DURAK BİLMİYOR

05.09.2017

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin arife gününden başlayarak bayram sonuna kadar dur durak bilmedi. Vatandaşların mutlu ve hüzünlü günlerinde olması, ziyaretleri ve halkla iç içe çalışması bilinen Başkan Şahin, bayram süresince de bunu devam ettirdi.


Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, arife günü garnizon şehitliğinde ki şehitleri anma programından sonra, eski belediye başkanı Hasan Arslan ve makam şoförü Çetin Ertuğrul Dereci’nin ve aile büyüklerinin mezarlarını ziyaret ederek dua etti. Şehidimiz Şahan Sezer’in Çetinkaya Mahallesinde bulunan mezarı ve ailesini ziyaret etti. Canlı Hayvan Pazarında incelemelerde bulunarak alış veriş yapan hemşerileriyle sohbet etti. Başkan Şahin, ilçe halkı ile bayramlaşma programından sonra, Huzurevi’nde yaşlılarla bayramlaştı. AK Parti Bafra İlçe Başkanlığının düzenlediği bayramlaşmaya ve Gökder Derneği’nin tertip ettiği Karadede panayırına katıldı. Hasta ziyaretleri yaptı. Bafra ve Alaçam ilçelerinde cenaze, nişan ve düğünlere iştirak etti.

 

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, bayram sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Milli ve manevi günlerimize önem veren bir milletiz. Bu günlerde sosyal yardımlaşma, dayanışma, manevi duygularımız, birlik ve beraberliğimiz zirve yapmaktadır. Bu bayramda da hemşerilerimizle bir ve beraber olduk. Bayramlaşmalarda bulunduk. Acılı ve mutlu günlerine katıldık. 26 Ağustos ve 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerine katıldık. Bu kutlu zaferlerin gururunu yaşadık. Başta Arakan, Doğu Türkistan, Filistin, Kerkük gibi bölgelerde yaşanan insanlık dramları nedeniyle de çok buruk bir bayram yaşadık. Yaşanan tüm acıların son bulmasını diliyorum. Nice bayramlara birlik ve beraberlik, huzur ve barış, sevgi ve kardeşlik içinde kavuşmayı yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”


Okunma Sayısı : 926

Resimler

BAŞKAN ŞAHİN DUR DURAK BİLMİYOR
BAŞKAN ŞAHİN DUR DURAK BİLMİYOR
BAŞKAN ŞAHİN DUR DURAK BİLMİYOR
BAŞKAN ŞAHİN DUR DURAK BİLMİYOR
BAŞKAN ŞAHİN DUR DURAK BİLMİYOR
BAŞKAN ŞAHİN DUR DURAK BİLMİYOR

Dosyalar