BAŞKAN ŞAHİN: MİLLETİMİZ ARTIK BEDEL ÖDEMEMELİ

12.04.2017

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Bafra ilçe Başkan yardımcısı Alpay Kesim, Ahmet Cansız ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Çamaş ve meclis üyeleri 16 Nisanda yapılacak anayasa değişikliği referandumu için çalışmalarına Gazibeyli, Şeyhulaş ve Doğankaya mahallelerinde devam ettiler. Başkan Şahin ve beraberindekiler ziyaretlerinde büyük ilgi ve destek gördüler.


Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarında şu görüşlere yerdi: 16 Nisan tarihine çok az bir zaman kaldı. Söz ve karar milletimizdedir. Biz daima millet dedik. Bu nedenle rahatız. Yine milletimizle beraberiz, onların içindeyiz. Yine daima millet diyoruz ve demeye devam edeceğiz. Güçlü olacağız, güçlü olmanın yolu, bir olmak, beraber olmak, diri olmak, birlikte Türkiye olmaktır. Mevcut durum çift başlılıktır. Cumhurbaşkanı ayrı ve başbakanın ayrı konuştuğu iş ve işlem yaptığı dönemlerde çok bedeller ödedik. Herkes köşesinde ama olan milletimize oldu. Artık milletimiz bedel ödememelidir. Bu nedenle 16 Nisanda yapılacak olan anayasa değişikliğinde “EVET” çıkmasıyla kazanan Türkiye ve milletimiz olacaktır.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarına şöyle devam etti: Yaşadığımız referandum sürecinde hoş olmayan bazı açıklamalar oldu. "Evet oyu verirseniz düşmanı nasıl denize İzmir'den döktüysek sizi de denize dökeceğiz" ve "hayır çıkarsa bu oylamadan düşmanı denize dökmüş gibi sevineceğiz"  açıklamaları oldu. Bunlar çok yanlış ifadelerdir. Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Bey ise "evet" vereni de gönüllerinin sultanı, "hayır" verenlerin de başlarımızın tacı olarak nitelendirdi. Doğru olan budur. Hepimiz buna uygun hareket etmeliyiz.  Milletimizi kutuplaştırmamalıyız. Çıkıp 18 madde nedir onun anlatılması gerekir. Biz 18 maddeyi ve gerekçelerini halkımızla paylaştık. Halkımızdan büyük destek gördük. Hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. İnşallah 16 Nisan yeni bir baharın başlangıcı olacaktır. Bu bahar milletimiz ve devletimiz içindir.

 

 


Okunma Sayısı : 1395

Resimler

BAŞKAN ŞAHİN: MİLLETİMİZ ARTIK BEDEL ÖDEMEMELİ
BAŞKAN ŞAHİN: MİLLETİMİZ ARTIK BEDEL ÖDEMEMELİ
BAŞKAN ŞAHİN: MİLLETİMİZ ARTIK BEDEL ÖDEMEMELİ

Dosyalar