AYDINLAR OCAĞI BAŞKAN ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

16.03.2017

Aydınlar Ocağı Samsun Şube Başkanı Doç. Dr. Tamer Tunç, Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Çakır ve Dr. Murat Esen Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i ziyaret etti. Ziyaret sırasında karşılıklı görüş alış-verişinde bulunuldu.


Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada Aydınlar Ocağı’nın önemine vurgu yaparak şunları söyledi: “Aydınlar ocağı, partiler üstü ve merkezi dışarıda olmayan, dolayısıyla dışarıya bağlı olarak faaliyet göstermeyen çok önemli yerli ve milli bir sivil toplum kuruluşudur. Bizi biz yapan değerleri korumak, yaymak ve geliştirmek için faaliyetler yapmaktadır. 15 Temmuzda bir ke daha gördük ki Aydınlar Ocağımız Demokrasiyi alternatifsiz bir rejim olarak görmekte ve Askeri darbelere karşıdır. Aydınlar Ocağı’nın faaliyetlerinde milli ve manevi değerlerimizi yıkıcı ve bozucu akımlara karşı, manevi değerlerimizi korumakta Türk dilini ve sanatını müdafaa edilmekte, memleket meselelerine ve millî davamıza, millî menfaatlerimize en uygun bakışı açısı ile bakmaktadır. Bu konularda çözüm yolları araştırmakta ve yaymaktadır. Fikirde ve davranışta milli ideale bağlı nesiller yetiştirmek için çalışmaktadır.”

 

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarını şöyle tamamladı: “Milli bağımsızlık ve egemenlik konularında hassas olup her türlü teslimiyetçiliği ret eden Aydınlar Ocağı başkanımıza ve başkan yardımcılarımıza bu güzel ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Önemli bir misyonu yerine getiren Milli ve üniter devlet anlayışına yürekten bağlı olduğunu bildiğimiz ve gördüğümüz Aydınlar Ocağımızın düzenlediği konferanslar, seminerler, açık oturumlar ve benzeri faaliyetlerinde başarılarının devamı diliyorum.”


Okunma Sayısı : 1127

Resimler

AYDINLAR OCAĞI BAŞKAN ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ
AYDINLAR OCAĞI BAŞKAN ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

Dosyalar