BAŞKAN ŞAHİN’DEN GİRİŞİMCİLERE SERTİFİKA

10.03.2017

Bafra Belediyesi ve Bafra İŞKUR Bafra Hizmet Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilen Mesleki Eğitim Kursunun katılımcılarına sertifikaları verildi.


Bafra Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen Sertifika Törenine Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra İŞKUR Bafra Hizmet Merkezi Müdürü Yakup Ergenlik ve kursiyerler katıldı.

 

4 gün toplamda 30 saatlik eğitim gören kursiyerler kendi işlerini kurabilmeleri için gerekli belgeyi almaya hak kazandılar. Bir yandan kurs görürken bir yandan da iş kurma hazırlığı yapan kursiyerlerin olduğunu söyleyen Ergenlik, “Bu konuda daima destekleri bizimle olan, hiçbir zaman desteklerini bizlerden esirgemeyen Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Netice itibarıyla istihdamın artırılmasıyla ilgili bir çalışma yapılıyor. Bazı şeylerin teşvik edilmesi gerekiyor. Başkanımız da bu konuda teşvik edici çalışmaları yapıyor, kursların açılmasını sağlıyor.” Dedi.

 

Ergenlik’in yaptığı konuşmanın ardından ise Belediye Başkanı Zihni Şahin, kursiyerlere sertifikalarını vererek çalışma hayatlarında başarılar diledi.


Okunma Sayısı : 1040

Resimler

BAŞKAN ŞAHİN’DEN GİRİŞİMCİLERE SERTİFİKA
BAŞKAN ŞAHİN’DEN GİRİŞİMCİLERE SERTİFİKA

Dosyalar