BADEF BAFRALILARI KAHVALTIDA BULUŞTURDU

06.11.2016

Bafra Dernekler Federasyonu (BADEF) düzenlediği kahvaltılı kaynaşma programında Bafralılar bir araya gelerek moral depoladı. Yapılan konuşmalar da İstanbul’da Bafralıların, Samsunluların daha çok birlik beraberlik içerisinde olma mesajları verildi.


Sosyal kaynaşma programı İstanbul Bafraspor’un, İstanbul Bayrampaşa’da Ertuğrul Gazi Parkı’nda gerçekleştirildi. Kaynaşma kahvaltısına, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin onur konuğu olarak yer alırken, ayrıca programa Bafralıların yanı sıra İstanbul’daki Samsunlu dernek federasyonu başkanları, yöneticileri, çok sayıda tanınmış iş adamı da katıldı. BADEF Başkanı Mustafa Hacıoğlu, federasyon olarak 11 dernek başkanıyla birlikte etkin bir şekilde çalıştıklarını dile getirerek, “Amacımız İstanbul’da hemşerilerimize güzel hizmetler sunmak. Federasyonumuz, sosyal hayatın içinde aktif projeler üretmek için sürekli çalışıyoruz.” dedi.

 

Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Aşcı’da, “Bafralı olarak tüm sosyal etkinliklere katılmaya çalışıyorum. Hemşeri birlikteliğinin sağlam olması için etkinliklere katılmalıyız. Sosyal hayata katılmalıyız ki toplum olarak daha güçlü olalım.” Dedi.

 

Gurbetteki Bafralıların bir araya gelmesinin, pozitif sinerji oluşturması açısından çok önemsediğini dile getiren Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ise, “İstanbul’da Bafralıların birbirinden kopmayarak kaynaşmasını önemsiyorum. Bu kaynaşmaların daha güçlü olmalı. İstanbul’a göç edip gelen Bafralılar iş hayatında başarılı olduğu gibi, dernekçilikte de en önde olmalı. Kahvaltıda hemşerilerimi görmekten mutlu oldum.” şeklinde düşüncelerini ifade etti.

 

Program sonrası katılımcılar, park içinde doğal güzelliklerin yansımasında sohbet etti. Bol bol sonbaharın dökülen yaprakları arasında fotoğraf çektirdi. İstanbul’un yoğun ve yorucu hayatı içinde hemşeriler dostlarıyla keyifli ve mutlu vakit geçirdi.


Okunma Sayısı : 1293

Resimler

BADEF BAFRALILARI KAHVALTIDA BULUŞTURDU
BADEF BAFRALILARI KAHVALTIDA BULUŞTURDU
BADEF BAFRALILARI KAHVALTIDA BULUŞTURDU
BADEF BAFRALILARI KAHVALTIDA BULUŞTURDU
BADEF BAFRALILARI KAHVALTIDA BULUŞTURDU

Dosyalar