KIZILAY BAFRA ŞUBESİ’NDEN BAŞKAN ŞAHİN’E ZİYARET

01.11.2016

29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Türk Kızılayı Haftası nedeniı ile Türk Kızılayı Bafra Şubesi Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i ziyaret etti.


Türk Kızılayı Bafra Şube Başkan Vekili Bekir Sami Tuncer, genel sekreter İncilay Toker, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Abdurahmanoğlu ve Erol Aksoy Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar, kan bağışı kampanyalar ve etkinlikler hakkında bilgi verdiler.

 

Türk Kızılayı Bafra Şube Başkan vekili Bekir Sami Tuncer,’’ 29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında Kızılay haftası kutlanmaktadır. Türk Kızılayı genel merkezi ve Türkiye genelinde tüm şubeleri tarafından çeşitli etkinliklerle kutlanan bu haftada Türk Kızılayı’nın kuruluş amacı ve yürüttüğü insani yardım faaliyetleri özellikle öğrencilere, gençlere ve kamuoyuna anlatılarak, Türk Kızılayı’na ve faaliyetlerine yönelik farkındalık yaratılmaktadır.

 

Kızılay haftası kutlamaları kapsamında öncelikli olarak faaliyet alanlarımıza ilişkin yaptığımız çalışmalara ve ilkelerimize dair gençlerimizi bilgilendirmek amacıyla okullarda tanıtımlar yapılmaktadır. Ayrıca Bafra protokolünü de ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgiler aktarıyoruz.’’ dedi.

 

Başkan Şahin de Kızılay’ın ülkemizde ve yurt dışında çok önemli görevler icra ettiğini belirterek “Gönüllülük esasına dayanan bu hizmetleri yapan herkesi kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.


Okunma Sayısı : 1834

Resimler

KIZILAY BAFRA ŞUBESİ’NDEN BAŞKAN ŞAHİN’E ZİYARET

Dosyalar